Hakkımızda

 

 

Gold Çay Kazanları, bir ŞELALE GROUP markasıdır. Sektöre alternatifli ve daha ekonomik ürünler sunmak adına ŞELALE ÇAY KAZANLARI  firması tarafından üretilmekte, dağıtılmakta, ve her türlü hizmet ve desteği  verilmektedir.

Şelale çay kazanları olarak, kaliteli hizmetin anahtarı rolündeyiz. Sektörün en deneyimli ekibine sahibiz.

20 YILLIK TECRÜBE VE EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ

Şelale Çay Kazanları 20 yıllık sektör, saha, ürün,ekip, satış ve teknik destek tecrübesini sizlerden almış olduğu güçle katlayarak genişletmekte ve büyütmektedir. Kalite anlayışımız, Müşterilerimizin bu ürüne sahip olduklarında gönüllerinden geçen bir teşekküre layık olmaktır. Sizlere destek verebilecek sorunsuz ürünler üretmekle başlayan yolculuğumuz, Türkiye’nin en kaliteli ve en çok tercih edilen Çay kazanı markası olmasıyla, sizler tarafından taçlandırılmıştır.

BU GÜVEN VE DESTEĞİNİZE LAYIK OLMAK ARZUSU VE GAYRETİYLE ÇALIŞMALARIMIZI HER GÜN ARTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ. Çay Kazanları denilince akla ilk gelen marka olan Şelale Çay Kazanları markası, Çözüm odaklı yapısı, Gelişen teknolojiye ayak uydurma üretkenliği ile, her daim siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ

  • Kaliteli Hizmet,
  • İyi Teknik Servis,
  • Geliştirebilir Müşteri Deneyimi

VİZYONUMUZ

Gelişen teknolojik çağa uygun çay kazanı ve çay kazanları üretimini sağlamak.

MENÜ
Close

Sepetim

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.

Already got an account?

Close

Kategoriler

Hemen Ara