Kadıköy Çay Kazanı

Kadıköy Çay Kazanı ; Ülkemizde neredeyse her evin olmazsa olmaz içeceği çaydır. Bütün yörelerde keyifle kullanılır, en güzel muhabbetlerin eşlikçisidir. Evlerimizde ailemiz için çay demlerken demlik, semaver ya da çaydanlık kullanırız.

Fakat daha çok kişiye çay servisi yapmamız gereken yerlerde bunlar yeterli kapasiteye sahip değildir. Örneğin çay ocaklarında, kafe ve restoranlarda geniş kapasiteye sahip ürünlere ihtiyaç duyulur. Üstelik fazla miktarda çay demlemek vaktinizin de büyük bir kısmını israf edecektir.

Değerli zamanınızı verimli kullanmak ve iş gücünüzü azaltmak da ihtiyaçlarınız arasındadır. Bu ihtiyaçları karşılayacak en iyi tercih Kadıköy çay kazanı modelleridir.

Kadıköy çay kazanı satın aldığınızda bu ürünün uzun süre kullanılabilir olmasını ve lezzetli çaylar demleyebilmeyi istersiniz. Üstelik çay kazanlarınızın kullanımının ve temizliğinin kolay olması da seçiminizi yaparken önemli kriterlerdir.

Bu nedenle kazanınızın kalite standardı, materyalinin sağlamlığı, görünümü, çalışma şekli ve demlik özellikleri çok büyük önem taşımaktadır. Bu kriterlerin en iyi şekilde sağlanması hem çay kazanınızın ömrünü uzatır hem de demlediğiniz çayın lezzetli olmasını sağlar.

https://eksisozluk.com/cay-kazani–2352856

Kadıköy Çay Kazanı Modelleri

İhtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik onlarca farklı çeşitte Kadıköy çay kazanı modelleri bulunmaktadır. Her kullanıcıya hitap edebilecek bir çay kazanı modeli mutlaka mevcuttur. Bu modeller birçok değişkene bağlı olarak farklı çeşitlere ayrılabilir. Bu değişkenlere göre Kadıköy çay kazanı modelleri:

 • Demlik miktarı: Çay kazanlarının haznelerinin boyutlarına göre çok çeşitli model seçenekleri vardır. En çok kullanılanlar 1 demlikli, 3 demlikli, 4 demlikli ve 8 demlikli çay kazanlarıdır. Demliklerin yalnızca sayısına göre değil, enine ve derinliğine göre de modeller değişiklik gösterir.
 • Materyal: Ürünün yapıldığı materyale göre de farklı çay kazanı seçenekleri vardır. Örneğin: bakır çay kazanları, metal çay kazanları, seramik çay kazanları… Bu materyaller çay kazanı modellerini çeşitlendirdiği gibi ürünün kalitesini ve ömrünü de etkiler.
 • Çalışma şekli: Çay kazanları birçok farklı yöntemle çalışabilir. Gazla çalışanlar, elektrikle çalışanlar,hem gaz he elektrikle çalışanlar, akıllı-otomatik çalışanlar gibi farklı modeller vardır. Bu modeller de tıpkı çay kazanının modeli gibi ürünün kalitesini ve ömrünü etkiler.
 • Görünüm: Görünümüne göre değişen çay kazanları her türlü zevke hitap edebilmektedir. Desenli, sade, tek renkli, çok renkli, retro, modern, antik ve benzeri bir çok farklı sayıda görünüm modeli mevcuttur.

Çay Kazanı

Kadıköy Çay Kazanı Fiyatları

Çay kazanları boyutlarına, yapıldıkları materyallere, çalışma şekillerine ve görüntülerine göre birçok farklı modelde üretilmektedir. Bu geniş ürün yelpazesinden seçeceğiniz modele göre de Kadıköy çay kazanı fiyatları değişiklik göstermektedir.

Genelde sade görünüme sahip klasik 3 demlikli modeller en uygun fiyatlı modellerdir. Demlik sayısı arttıkça ya da demlik haznesi genişledikçe ürünün fiyatı da artar. Çay kazanlarının çalışma şekline göre de fiyatları büyük ölçüde değişiklik gösterir. Gazla çalışan modeller elektrikli modellere göre daha ucuzdur.

En pahalı çeşitleri ise piyasada akıllı çay kazanları adıyla anılan son teknolojiye sahip modellerdir. Bütün bunları göz önünde bulundurursak, bütçenize uygun bir çay kazanı seçebilmek için beklentilerinizi ve tercihlerinizi belirlemelisiniz. Ne istediğinizi biliyorsanız bütçenize en uygun olan ideal çay kazanını bulmanız daha kolay olacaktır.

Kadıköy Çay Kazanı Tamiri

Her teknolojik eşyada olduğu gibi çay kazanlarında da bir takım sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Bu sorunlar çay kazanının eskimesi, yanlış kullanılması, kalitesiz ürün olması ya da hasar alması gibi sebeplerle oluşabilir.

Düzgün ve temiz kullanmak, bakımına özen göstermek bu sorunların önüne geçebilir. En az 6 ayda bir çay kazanınızın bakımını yapmalısınız. Günlük olarak demliklerinizin temizliğini gerçekleştirmeli ve haftada bir kez de detaylı gene bir çay kazanı temizliği yapmalısınız.

Böylece ürününüzün bozulmasının ya da eskiyip arızalanmasını engelleyebilirsiniz. Ancak her şeye rağmen oluşabilme ihtimali olan bazı arızalar da vardır. İşte bu arıza çeşitleri şunlardır:

 • Rezistans arızası
 • Termostat bağlantısı arızası
 • Flatör arızası
 • Paslanmadan kaynaklı arızalar
 • Elektrik bağlantısı arızaları
 • Gaz düzeneği arızaları

Bu arızalardan bazılarını kullanıcılar kendileri basit tekniklerle tamir edebilir fakat bazı arızalar da tehlikeli sonuçlara yol açar. Arızanın sebebini ve kaynağını ayırt etmek uzman olmayan bir kişi için zor olacağından risk alınması hiç tavsiye edilmez.

Özellikle gaz ve elektrikle ilgili olan arızalar yanma ve patlama gibi sonuçlara sebep olabilir. Bu yüzden çay kazanınız ile ilgili bir sorun yaşadığınızda Kadıköy çay kazanı tamiri aracılığıyla alanında uzman teknisyenlerden yararlanabilirsiniz.

Arızaların ve teknik problemlerle baş etmenin bir başka yolu da sorunlarla karşılaşmadan önce önlem almaktır. Üstün kalitede ve sağlam materyallerden üretilen bir çay kazanı satın aldığınızda kazanınızın bozulma ihtimalini minimuma indirmiş olursunuz. Bütçenizi zorlamamak için en uygun fiyatlı çay kazanını arayabilirsiniz.

Ancak bunu yapmaya çalışırken kalitesiz bir ürün alırsanız ürünün fiyatından çok daha fazla masraf çıkarabilirsiniz. Bu nedenle çay kazanı seçerken fiyatına dikkat ettiğiniz kadar kalitesine de dikkat etmelisiniz.

Kadıköy Çay Kazanı Servisi

Kadıköy çay kazanı servisi ile bozulan ve eskiyen çay kazanlarınızın tamirini uzman teknisyenler sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü arıza için teknik servisi çağırmanız ve risk almamanız tavsiye edilmektedir. Çoğu çay kazanın 2 yıl boyunca geçerli olacak garanti belgesi vardır.

Eğer kazanınız sizden kaynaklı bir hatadan dolayı arızalanmadıysa teknik servislerin hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Teknik servislerin sağlayacağı hizmetlerden dolayı çay kazanınızın bozulmasını, paslanmasını ya da kireçlenmesini dert etmenize gerek yoktur.

Bütün sorunlarınızın çözümlerini sizlere sağlayacaklardır. Ancak yine de çay kazanlarını doğru şekilde kullanmak, temizliğini ve bakımını özenle gerçekleştirmek elbette ki önemlidir. Çay kazanı teknik servislerinin sağlayacağı hizmetlerden bazıları şunlardır:

 • 2 yıl garanti hizmeti
 • Çay kazanı tamiratı
 • Musluk, rezistan vb. parçaların değişimi
 • Bakım ve temizlik
 • Mekanik arızaların onarımı

SAMSUN ÇAY KAZANI
Fethiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

MENÜ
Close

Sepetim

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.

Already got an account?

Close

Kategoriler

Hemen Ara